Nowe forum

Moderator: Moderator

Jak oceniasz nowe forum?

Czas głosowania minął 22 sie 2017, 2:33

5 - Super
12
11%
4 - W porządku
44
39%
3 - Tak sobie
26
23%
2 - Słabo
20
18%
1 - Tragedia
10
9%
 
Liczba głosów: 112
Awatar użytkownika
globus
Posty: 3580

Re: Nowe forum

19 sie 2017, 19:33

Dokładnie. Ta kwestia do natychmiastowej poprawy, bo irytuje strasznie.

no avatar
okruch
Posty: 1

Re: Nowe forum

20 sie 2017, 10:34

Na tapatalku forum jest nieużywalne.

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 1953
Lokalizacja: Boston UK

Re: Nowe forum

20 sie 2017, 10:41

Nieuzywalne to za dużo powiedziane.Topki długo się wczytuja i tyle.

Awatar użytkownika
pandronu
Posty: 814
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowe forum

21 sie 2017, 2:13

Okej, udało mi się znaleźć źródło problemu z prędkością forum. :) Chwilowo ikonka obok potwierdzonych użytkowników została wyłączona. Powróci jak ją zoptymalizuję, bo póki co wysyłała zdecydowanie za dużo zapytań do bazy danych.

Tak czy inaczej, forum powinno przyspieszyć o jakieś 300%. :)

Awatar użytkownika
globus
Posty: 3580

Re: Nowe forum

21 sie 2017, 7:45

Tak tez się stało. Dzięki

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 1953
Lokalizacja: Boston UK

Re: Nowe forum

21 sie 2017, 13:27

Na Tapatalku da radę to poprawić?

Awatar użytkownika
Mr.KKK
Posty: 250
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

30 sie 2017, 3:37

Nie myśleliście może aby wprowadzić shoutbox na forum?
Często, zwłaszcza podczas wyjazdów forum jest zawalane postami typu "gool" "jak grają".
Sh by rozwiązał takie problemy.

Awatar użytkownika
GWS
Posty: 3469

Re: Nowe forum

15 wrz 2017, 9:34

Cóż to za zmiana koloru? Obecny co najmniej dziwny :D

Awatar użytkownika
Szwagier
Posty: 2235
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

15 wrz 2017, 14:07

Jarson pisze:
09 sie 2017, 1:33
Dzięki, zgadzam się, za dużo jest miejsca po lewej stronie.

  • Zmniejszyłem przestrzeń na informacje o użytkowniku i teraz powinna zajmować mniej miejsca.
  • Avatary zmniejszone do 100 pikseli.
  • Nicki delikatnie zwiększone
  • Usunąłem wyświetlanie grupy pod nickiem (zbędne)
  • Naprawione ikonki potwierdzonych użytkowników
  • Dałem delikatnie szare tło pod postami dla tych gorzej tolerujących nadmiar bieli. ;)
  • Dodałem emotki ze starego forum OFI (dzięki Stn). :cool:
Następny na liście jest ciemny motyw.
bardzo dużo dobrych zmian :)

co jeszcze bym poprawił:

  • na ekranie wyświetlania listy tematów: poprzez zlikwidowanie niewykorzystywanej powierzchni zmniejszyłbym wysokość jaką zajmuje jeden temat, tak aby więcej tematów mieściło się na ekranie (niepotrzebny obszar zaznaczyłem poniżej na zielono). Więcej tematów na stronie = mniej scrollowania i szybsza możliwość ogarnięcia całości wzrokiem.

    Obrazek
  • nie wiem czy jest taka możliwość, ale widziałem na kilku forach, że przy dużej ilości stron dla danego tematu, można było kliknąć na [...] aby rozwinąć listę ukrytych stron.

    Obrazek
  • czasem jak chcę oznaczyć posty na danym podforum jako przeczytane to mam w menu 2 takie same opcje i pierwsza nie działa a druga tak

    Obrazek
  • na głównej liście subforów również lekko zacieśniłbym wiersze poprzez usunięcie niepotrzebnego space'ingu oraz informacji o tym kto moderuje poszczególne forum (to chyba nikomu nie jest w tym miejscu potrzebne, zwłaszcza, że po wejściu na konkretne forum ta informacja jest dostępna). Idealnie by było gdyby na ekranie listującym fora nie trzeba było scrollować
  • jak wchodzę w czyjś profil to mam wybierak, który sugeruje, że mogę zmienić jego typ użytkownika z zarejestrowanego na potwierdzonego. Oczywiści potem jest komunikat, że tylko lider grupy może to zrobić, ale myślę że warto w ogóle wyłączyć użytkownikom ten wybierak ;)
  • myślę że Siatkówka powinna być na liście forów zaraz pod piłką, bo to na dziś druga najważniejsza nasza sekcja
  • do zastanowienia (bo nie wiem, czy to możliwe): użytkownicy niepotwierdzeni nie powinni mieć prawa ustawienia avatara albo mieć jakiś na twardo przypisany avatar
jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę, ale dzięki za wykonywaną pracę!
:flaga: Ubi concordia, ibi victoria :flaga:
Lajkować, obserwować i subskrybować oficjalne profile ŁKS: [Facebook] | [Twitter] | [Instagram] | [Youtube]

Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 1323
Lokalizacja: Łódż

Re: Nowe forum

16 wrz 2017, 17:32

Niestety to nowe forum na przegladarce Opera Mini kompletnie nie chce działać nie można nawet się zalogować.

Awatar użytkownika
Mihau
Posty: 1139
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

27 wrz 2017, 20:22

Jedna sugestia:
Da się ścieśnić bardziej tematy na forach? Odstępy są takie, że widać 5-6 tematów na monitorze. Moim zdaniem jakby tematy były bliżej siebie wyglądałoby to przejrzyściej i zdecydowanie lepiej.

Awatar użytkownika
mateo
Posty: 1859

Re: Nowe forum

29 wrz 2017, 20:10

Na telefonie nowe forum to dramat a niestety wiekszosc razy wchodze przez tel. Na starym bylo widac w ktorym dziale doszly nowe posty tu trzeba wchodzic w kazdy dzial zeby zobaczyc czy faktycznie cos doszlo i tu problem ogolny dla tel i komputera. Na tel. Jezeli nie przewroce telefonu na bok to nie mam mozliwosci klikniecia na powrot do forum bo poprostu go nie ma,ogolnie tez brakuje mozliwosci wrocenia bezposrednio z danego tematu do forum bo teraz jak jestem dajmy na to w temacie meczowym LKS-Warta w dziale pilka nozna a chce zobaczyc cos w dziale kibice to musze wrocic do dzialu pilka i z niego dopiero moge wrocic. A najgorsze ze nie widze co pisze na telefonie bo obraz skacze w dol jak zaczne cos pisac. Wiem ze marudze ale poprostu mowie jak jest.

Awatar użytkownika
pandronu
Posty: 814
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowe forum

30 wrz 2017, 15:47

Dzięki wszystkim za opinie. Trochę ostatnio słabo z czasem więc nie chcę składać żadnych obietnic, ale postaram się powoli dopracowywać forum tak, by pasowało nawet najbardziej wybrednym forumowiczom. ;)
mateo pisze:
29 wrz 2017, 20:10
brakuje mozliwosci wrocenia bezposrednio z danego tematu do forum bo teraz jak jestem dajmy na to w temacie meczowym LKS-Warta w dziale pilka nozna a chce zobaczyc cos w dziale kibice to musze wrocic do dzialu pilka i z niego dopiero moge wrocic
Niekoniecznie. Na dole i na górze strony jest przycisk "Przejdź do", który odkrywa listę rozwijalną. Stamtąd możesz wybrać dział Kibice i przejść bezpośrednio do innego forum.

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 1953
Lokalizacja: Boston UK

Re: Nowe forum

30 wrz 2017, 16:20

Ziomek a co z Tapatalkiem? Jak było chujowo to jest do tej pory

Awatar użytkownika
pandronu
Posty: 814
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowe forum

30 wrz 2017, 16:28

neuro pisze:
30 wrz 2017, 16:20
Ziomek a co z Tapatalkiem? Jak było ch*j to jest do tej poryObrazek
Nie mam pojęcia, czemu Tapatalk tak zamula. Na dniach zerknę na logi i zobaczę, czy jest coś, co spowalnia działanie aplikacji.

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 1953
Lokalizacja: Boston UK

Re: Nowe forum

30 wrz 2017, 16:29

Trzymam za słowo

no avatar
dirtysouth
Posty: 25

Re: Nowe forum

28 gru 2017, 10:37

Jak mam odznaczyć nieprzeczytane posty żeby się nie wyświetlały za każdym razem po wejściu na forum?

Awatar użytkownika
Mihau
Posty: 1139
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

28 gru 2017, 22:35

dirtysouth pisze:
28 gru 2017, 10:37
Jak mam odznaczyć nieprzeczytane posty żeby się nie wyświetlały za każdym razem po wejściu na forum?
Ikona kluczyka po wejściu w forum na samej górze.
"Ch*ja grają, opierdolimy ich"


Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Alleez Alleeeeeeeeeeeeee,
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez,
Alleeez Alleeeeeeeeeeeeeee
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez

Awatar użytkownika
Szwagier
Posty: 2235
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

26 sty 2018, 16:53

Jarson pisze:
30 wrz 2017, 15:47
Dzięki wszystkim za opinie. Trochę ostatnio słabo z czasem więc nie chcę składać żadnych obietnic, ale postaram się powoli dopracowywać forum tak, by pasowało nawet najbardziej wybrednym forumowiczom. ;)

Niekoniecznie. Na dole i na górze strony jest przycisk "Przejdź do", który odkrywa listę rozwijalną. Stamtąd możesz wybrać dział Kibice i przejść bezpośrednio do innego forum.
Hej... jest szansa, że coś z moich sugestii wprowadzisz? ;>
:flaga: Ubi concordia, ibi victoria :flaga:
Lajkować, obserwować i subskrybować oficjalne profile ŁKS: [Facebook] | [Twitter] | [Instagram] | [Youtube]

Awatar użytkownika
zaborex
Posty: 345
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe forum

04 kwie 2018, 13:33

Czy ktos z Adminow moze pomoc i odblokowac firmowy adres IP?
Wszyscy w firmie mamy ten sam adres IP i od ponad miesiaca nie mozna wejsc na forum gdy jest on zablokowany (masz calkowicie zablokowany dostep do witryny). Kontakt z administratorem nic nie daje gdyz nikt nie odpowiada na wiadomosci. Lacznie ze mna przynajmniej 5 osob korzystalo/czytalo/pisalo na forum, ale problem ma aktualnie kazdy.
P.s. korzystam z forum przez tel. korzystajac z przesylu danych ale na dluzsza mete jest to meczace a w domu srednio z czasem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość